فروشگاه ادن بیوتی   /   محصولات   /   آرایشی   /   ابزار آرایشی
ست براش و پد آرایشی Everyday Essentials ریل تکنیک

ست براش و پد آرایشی Everyday Essentials ریل تکنیک

ست براش Everyday Essentials شامل چهار برس و یک اسفنج مرغوب برای کسانی است که می خواهند به آرایشی زیبا و جذاب دست یابند. این برس ها از پرزهای بسیار مجلل و نرمی ساخته شده اند که آنها را بسیار نرم و لطیف می کند.برس های موجود در این مجموعه برای اعمال، اعمال و ترکیب مواد آرایشی بسیار مفید هستند. ست اوری دی اسنشال شامل 4 برس زیبا برای کرم پودر، کانسیلر، سایه چشم، هایلایتر و اسفنج می باشد.

ست براش Everyday Essentials شامل چهار برس و یک اسفنج مرغوب برای کسانی است که می خواهند به آرایشی زیبا و جذاب دست یابند. این برس ها از موهای بسیار مجلل و نرم ساخته شده اند که آنها را بسیار نرم و لطیف می کند. این ست شامل چهار برس و یک کوسن است که تمام نیازهای شما را برای آرایش کامل و بی نقص برآورده می کند. برس های موجود در این مجموعه برای پوشش، رنگ آمیزی و ترکیب مواد آرایشی بسیار مفید هستند. ست اوری دی اسنشال شامل 4 برس کرم پودری زیبا، برس کانسیلر مناسب، برس سایه چشم، هایلایتر و اسفنج می باشد. برس های تکنیک ریل بسیار بادوام هستند و می توانید برای مدت طولانی از آنها استفاده کنید.به علاوه، تمام برس های این مجموعه سبک وزن هستند و به راحتی تمیز می شوند. .

برس رژگونه 400 Rail Technique یک برس رژگونه باریک، نرم و پر است که سطحی صاف و یکنواخت روی پوست ایجاد می کند و در نتیجه روکشی طبیعی و صاف می کند.

برس سایه ریلی Delux 300 Technique - موهای کوتاه و حجیم این برس سایه های کرم و پودری را به صورت صاف و یکنواخت روی چین و چروک چشم اعمال می کنند. می توانید از این برس برای زدن کانسیلر نیز استفاده کنید. این برس هم برای افراد مبتدی و هم برای حرفه ای ها می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

Rail Technic Highlighter Brush 402 – یک برس نرم و کرکی برای برجسته کردن و استفاده از بکینگ پودر برای جلوه و درخشش طبیعی روی اکثر پوست‌ها. از این برس تقریباً برای هر کاری می توانید استفاده کنید. کرم پودر، ترکیب کانسیلر و.../

برس پایه Rail Technique 200 - دارای موهای محکم برای اعمال کرم و فونداسیون مایع برای ایجاد یک روکش بی عیب و نقص.

پد آرایشی Rail Technic یک اسفنج همه کاره است که برای استفاده از فناوری پیشرفته فوم طراحی شده است تا آرایش را صاف و یکنواخت با پوست ترکیب کند و ظاهری صاف و بدون عیب ایجاد کند.

ویژگی های:

پوشش، رنگ و ترکیب مواد تشکیل دهنده در چرم
ساخته شده از پشم بسیار لوکس و نرم
شامل 4 برس (رژگونه، کرم پودر، هایلایتر و سایه چشم) و یک اسفنج آرایشی
پاک شوندگی راحت
دوام و استحکام بالا
خیلی سبک
تخت سه منظوره
اسفنج نرم و با کیفیت
بدون لاتکس


محصولات مشابه

واتساپ واتساپ