محلول شستشو و پاک کننده هاشوینده ها و پاک کننده های صورت یکی از اصلی‌ترین محصولات مراقبت از پوست هستند که برای پاکسازی کامل و عمیق منافذ باز پوست و جوش سر سیاه شما تولید و به بازار عرضه شده است. این محصولات برخلاف اب و صابون که صورت را خشک کرده و روغن‌های محافظ را از بین می‌برد، صورت شما را آبرسانی کرده و مانع از خشکی آن می‌شود. 

 

خرید محلول شستشو و پاک کننده های پوست صورت 

در خرید محلول شستشو و پاک کننده های پوست صورت که به عنوان یکی از مهم‌ترین محصولات مراقبت از پوست شناخته می‌شوند؛ باید فاکتور‌های زیادی را در نظر گرفت. اطلاع از نوع و جنس پوست خود و همگام سازی آن با پاک کننده صورت بسیار ضرورت دارد. در غیر این صورت برای بازسازی آسیب‌های احتمالی، مدت زمان طولانی نیاز است.

 

کاربرد محلول های شستشو و پاک کننده صورت

به طور کلی هر محصولی که قدرت پاک کنندگی داشته باشد در دسته‌ی محلول‌های شستشو و پاک کننده صورت قرار می‌گیرد. از شویندها برای شستشوی عمقی منافذ صورت استفاده می‌شود. علاوه بر شستشوی صورت، رطوبت و آبرسانی مورد نیاز پوست نیز فراهم می‌شود. 

 

فواید استفاده از شوینده های پوست صورت

استفاده صحیح و درست از شوینده‌ها می‌تواند مزایای بسیاری برای سلامت و زیبایی پوست داشته باشد: 

  • سبوم اضافی را از بین می‌برد و با کنترل غدد سبابه، مانع ایجاد آکنه جدید می‌شود. 
  • با پاکسازی عمقی منافذ پوست، از مسدودیت منافذ و اختلال در تنفس سلولی جلوگیری می‌کند. 
  • آب و رطوبت مورد نیاز پوست را تامین می‌کند. 

 

انواع پاک کننده صورت

انواع پاک کننده صورت با کاربردهای متنوع وجود دارد که شما با بررسی بهترین را برای خود انتخاب خواهید کرد. انواع پاک کننده صورت به شرح زیر است: 

 

تونر آبرسان

تونر آبرسان از انواع پاک کننده صورت، بعد از اتمام شستشوی صورت استفاده می‌شود. تونر صورت بقایای آلودگی را از صورت زدوده و با ترکیبات مرطوب کننده، Ph صورت را متعادل می‌کند. 

 

ژل شستشوی صورت

ژل‌های شستشوی صورت ساختاری روان و نیمه جامد دارند و از نظر بافت نیز لطیف هستند. قدرت پاک کنندگی و این محصول متوسط و ملایم است. در نتیجه باعث احساس فشار و کشیدگی در نواحی مختلف صورت نمی‌شود. یکی از بهترین پاک کننده‌ها برای پوست خشک، حساس و دهیدراته می‌باشد. 

 

فوم پاک کننده

فوم‌ها ساختاری بسیار سبک هستند که ترکیبات مواد پاک کننده را در خود جای داده‌اند. ماهیت این شوینده‌ها رقیق و مایع است. بافت سبک و متخلخل این نوع محلول شستشو، قدرت نفوذ بالا و سطح پاک کنندگی پیشرفته‌ای را فراهم می‌آورد. 

 

میسلارواتر

میسلارواتر بر پایه‌ی آب می‌باشد و شامل میسل‌هاست که به طور فیزیکی آرایش و ذرات آلودگی را از پوست جذب می‌کند. با استفاده از میسلارواتر به راحتی و بدون نیاز به شستشوی مکرر می‌توانید صورت خود را تمیز کنید. 

 

پد آرایش پاک کن

استفاده از پد آرایش پاک کن برای پاک کردن اولیه آرایش صورت بسیار مناسب می‌باشد. پد آرایش ضد استریل بوده و دارای بافتی نرم است به راحتی پوست را از آلودگی‌ها‌ تمیز می‌کند. 

 

بهترین برند محلول شستشوی صورت

با افزایش روند فروش و سودهی محصولات آرایشی بهداشتی، هر روزه شاهد ورود محصولات متنوع و جدید از تولیدکنندگان هستیم. بنابراین ارائه محصول جدید و افزایش تنوع نیز امری غیر قابل اجتناب است. به همین دلیل نیز مصرف کنندگان با لیست بلند بالا از انواع محصولات با برندهای مختلف روبه رو هستند. در این مرحله آشنایی با برندهای مختلف و با کیفیت تا حد زیادی در رفع سرگرمی شما کارآمد خواهد بود. از برترین تولید کنندگان پاک کننده‌های صورت می‌توان به برندهای سیمپل، نوتروژینا، لورآل، گارنیه، مورینگا، لافارر و ... اشاره کرد. 

 

قیمت پاک کننده و شوینده های  صورت

 شوینده و پاک کننده صورت محصولاتی هستند که می‌توانند در داشتن یک پوست سالم به شما کمک کنند. در فروشگاه ادن بیوتی انواع پاک کننده صورت با بهترین کیفیت وجود دارد تا شما خریدی راحت و مورد اطمینان داشته باشید. 

 

سوالات متداول

محبوب‌ترین ژل پاک کننده صورت در بازار چه برندهایی هستند؟

برندهای محبوب ژل پاک کننده صورت به ترتیب عبارتند از: نوتروزینا، سیمپل، لورآل و ...

واتساپ واتساپ