رنگ مو و اکسیدانرنگ مو و اکسیدان اورجینال برای افرادی که دوست دارند در ظاهر خود تغییرات مثبت ایجاد کنند بهترین انتخاب است. رنگ موی مناسب به شما کمک می‌کند استایل بهتری برای خود بسازید و به علت ایجاد تنوع در ظاهر احساس زیبایی بیشتر همراه با حس اعتماد به نفس کنید. فرقی ندارد اگر خانم باشید یا آقا اگر موی شما سفید شده با رنگ کردن موهای خود می‌توانید دوباره از ظاهری جوان برخوردار شوید. پس خرید رنگ مو و اکسیدان برای تمامی افرادی که دوست دارند در ظاهر خود تغییرات مثبت ایجاد کنند پیشنهاد می‌شود.

 

خرید انواع رنگ مو و اکسیدان

خرید انواع رنگ مو و اکسیدان که به فولیکول مو آسیبی وارد نکند و بتواند تار موها را براق نگه دارد از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد؛ به همین دلیل باید از رنگ مو و اکسیدان اورجینال استفاده کرد. از آنجایی که سلامت مو اهمیت زیادی دارد هنگامی که رنگ مو با اکسیدان به مو اعمال می‌شود به علت ترکیبات شیمیایی اکسیدان سبب رنگ دهی رنگ مو به مو خواهد شد پس به دلیل حساس بودن این  امر همواره پیشنهاد می‌شود خرید رنگ مو و اکسیدان اورجینال را جزو سفارشات خود قرار دهید.

 

بهترین نوع رنگ مو

انتخاب بهترین نوع رنگ مو به عوامل مختلفی از جمله تن پوست، رنگ چشم ها و علاقه شخصی شما بستگی دارد. اما به طور کلی بهترین رنگ موها آن هایی است که با تن پوست شما هماهنگی زیادی دارند و چهره‌تان را روشن و جوان‌تر نشان می‌دهد.

  • برای تن پوست سرد، رنگ‌هایی با تناژ خنک مانند بلوند خاکستری، قهوهای متوسط، قرمز و شرابی توصیه می‌شود.
  • برای تن پوست گرم، رنگ‌هایی مانند بلوند طلایی، گندمی، قهوهای مایل به قرمز، یا عسلی مناسب‌تر می‌باشد.

 

رنگ مو بدون آمونیاک

اگر به داشتن موهایی سالم و براق فکر می‌کنید که پس از رنگ زدن هم سلامت خود را حفظ کند پس باید از رنگ موی بدون امونیاک استفاده کنید تا سلامت موهای شما حفظ شود. خرید رنگ موی بدون آمونیاک به شما کمک می‌کند بدون آسیب رنگ موهای خود را تغییر بدهید و ظاهر خود را جذاب‌تر کنید.

 

بهترین مارک اکسیدان 

افرادی که قصد خرید اکسیدان دارند باید بدانند در بازار ایران، مارک‌های مختلفی از اکسیدان وجود دارند که می‌توانید بر اساس کیفیت، درصد مور نظر و قیمت انتخاب کنید. برخی از بهترین مارک‌های اکسیدان مو شامل محصولات زیر است:

  • پیگار
  • گارنیک
  • لورال

 

اکسیدان 6%

اکسیدان 6% برای رنگ های متوسط مناسب است و نسبت به اکسیدان 12% آسیب کمتری به مو می‌زند. این نوع اکسیدان از متداول‌ترین نوع اکسیدان که در آرایشگاه و خانه می‌توانید برای رنگ کردن مو با فویل از آن استفاده کنید. برای کسانی که روی موهایشان آثار دکلره از قبل وجود دارد پیشنهاد می‌شود از اکسیدان 6% موقع رنگ کردم مو استفاده کنند.

 

اکسیدان 12%

اکسیدان 12% یکی از قوی‌ترین اکسیدان‌ها در فرآیند رنگ کردن مو است. از این اکسیدان به دلیل قدرت بالایی که دارد، برای دکلره کردن موها و رسیدن به رنگ‌های بسیار روشن استفاده می‌شود. اکسیدان 12% را باید با احتیاط استفاده شود چرا که می‌تواند باعث ایجاد حساسیت پوستی، آسیب جدی به موها و باعث خشکی و شکنندگی مو شود.

 

اکسیدان 9%

اکسیدان 9% به علت اینکه تار مو را باز می‌کند برای رنگ های روشن کاربرد دارد. اگر به داشتن موهای بلوند فکر می‌کنید می‌توانید از اکسیدان 9% برای رنگ گرفتن موهای خود استفاده کنید اما به دلیل حساسیت بالا و سوختگی مو باید توسط افراد متخصص انجام گیرد. با اکسیدان 9% بدون فایل میتوان رنگ مو را تغییر داد.

واتساپ واتساپ