اسکراب و لایه برداربا خرید اسکراب صورت و لایه بردار صورت می‌توانید به راحتی لایه‌های مرده روی سطح پوست را از بین ببرید تا پوستی سالم و شفاف داشته باشید. اسکراب صورت به علت داشتن ترکیبات موثر و دانه‌های ریز لایه بردار، از سطح پوست شما انواع آلودگی ها را از بین می‌برد و پوست شما را به پوستی شفاف و سالم تبدیل خواهد کرد. اگر لایه بردار صورت را جزو روتین پوستی خود قرار دهید و هفته‌ای یکبار از اسکراب صورت استفاده کنید به مرور شاهد سالم‌تر شدن پوست خود خواهید بود. با خرید اسکراب سازگار با پوست خودو همچنین کرم های آبرسان و کرم های لایه بردار رطوبت رسانی را به پوست آسان و از بروز چین و چروک تا حد زیاد جلوگیری کنید.

 

انواع اسکراب صورت

اگر قصد خرید اسکراب صورت برای لایه برداری صورت داشته باشید پس باید از انواع آن نیز مطلع شوید تا بهترین انتخاب را هنگام خرید اسکراب انجام دهید. اگر پوست شما خشک است بهتر است از اسکراب صورت هفته‌ای یکبار استفاده کنید تا پوست شما خشک‌تر نشود اما برای افراد با پوست چرب پیشنهاد می‌شود هر 3 روز یکبار از لایه بردار صورت استفاده کنند تا چربی پوست کنترل شده و سطح پوست تمیز و شفاف شود. به یادداشته باشید اگر اسکراب صورت جزئی از روتین پوستی شما شد در کاهش چین و چروک، شفاف شدن پوست صورت و کم‌تر شدن جوش تاثیر زیادی خواهد داشت.

 

کاربرد اسکراب و لایه بردار صورت

با اطلاع از کاربرد اسکراب صورت می‌توانید هنگام خرید اسکراب صورت بهتر عمل کنید و محصول بهتری را برای خود انتخاب کنید. همان‌طور که می‌دانید اسکراب و لایه بردار صورت نوعی محصول مراقبت از پوست مفید که برای پاکسازی عمیق و تمیز کردن سطح پوست از سلول‌های مرده، آلودگی‌ها و چربی‌های اضافی استفاده می‌شود. استفاده و خرید اسکراب صورت با افزایش گردش خون، اکسیژن رسانی، تغذیه و رطوبت رسانی به پوست نتایج درخشانی مثل پوستی صاف و جوان خواهد داشت.

 

فواید استفاده از اسکراب و لایه بردار صورت

فواید استفاده از اسکراب و لایه بردار صورت شما را در خرید اسکراب صورت مطمئن‌تر خواهد کرد. در ادامه از فواید اسکراب صورت بیشتر توضیح داده شده است:

 • از بین بردن لایه مرده سطح پوست
 • رفع جوش‌های سطحی و غیر هورمونی
 • رفع جای جوش به مرور
 • کنترل ترشح چربی پوست
 • پاکسازی عمیق پوست
 • افزایش گردش خون
 • کمک به جوانسازی پوست
 • از بین برنده پوسته پوسته شدن پوست
 • روشن شدن رنگ پوست
 • بهبود بافت پوست

 

طرز استفاده از اسکراب صورت

بعد از خرید اسکراب صورت بهتر است طرز استفاده از لایه بردار را نیز بدانید تا به درستی و بدون آسیب به پوست بتوانید از آن استفاده کنید.

 1. اولین قدم قبل استفاده از اسکراب صورت شستشوی صورت با شوینده مخصوص جنس پوست صورت است
 2. سپس مقدار کافی از اسکراب صورت را بر روی کف دست ریخته چند قطره آب به آن اضافه کنید
 3. اسکراب نرم تر شده را به صورت مالشی روی پوست صورت ماساژ دهید
 4. هنگام استفاده از اسکراب صورت به پوست فشار وارد نکنید
 5. حال صورت خود را بشویید و اسکراب را به صورت کامل از پوست خود پاک کنید
 6. بعد شستشو با آب بهتر است از آبرسان و مرطوب کننده استفاده کنید تا پوست تغذیه شود

 

قیمت اسکراب صورت و لایه بردار

از آنجایی که اسکراب صورت یکی از محصولات مراقبتی مهم پوست است پس خرید لایه بردار و انتخاب صحیح آن از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت اسکراب صورت به سایت ادن مراجعه و قیمت محصول انتخابی خود را در کنار محصول مشاهده کنید. اسکراب صورت و لایه بردار موجود در فروشگاه ما با کیفیت و همگی دارای ضمانت اصالت کالا می‌باشد تا محصولی با کیفیت به دست شما برسد.

 

سوالات متداول

از اسکراب صورت میتوان هر روز استفاده کرد؟

خیر اگر پوست شما خشک است هفته ای یکبار میتوانید از اسکراب صورت استفاده کنید و در صورت چرب بودن پوست بهتر است هر 3 روز یکبار از اسکراب استفاده کنید.

 

استفاده از لایه بردار برای پوست مفید است؟

اسکراب صورت منافذ پوست شما را تمیز می‌کند و سلولهای مرده پوست را از بین می‌برد به همین دلیل برای پوست مفید خواهد بود.

 

برای از بین بردن لکه پوستی میتوان از اسکراب صورت استفاده کرد؟

برای از بین بردن لکه های پوستی به دلیل آکنه یا دیگر دلایل بهتر است ابتدا به پزشک مراجعه کنید.

واتساپ واتساپ