ماسک صورتخرید ماسک صورت به عنوان یک روش مراقبتی برای ایمن نگه داشتن، مراقبت و بهداشت پوست صورت از آلودگی‌ها و حفاظت از سلامت پوست، به سبد خرید تمام افراد به خصوص بانوان راه پیدا کرده است. ماسک صورت حاوی ترکیباتی با قابلیت‌های زیادی بوده و به صورت کرم و نوعی محصول مراقبت از پوست بر روی صورت گذاشته شده و برای اینکه بهترین تاثیر را داشته باشد باید مدت زمانی معین بر روی صورت بماند. بهترین ماسک صورت، ماسکی است که بر اساس مشخصه‌های پوستی شما و مشکلات آن ساخته شده باشد. 

 

بهترین برند ماسک صورت

تمامی برندهای تولید کننده محصولات آرایشی بهداشتی انواع ماسک ورقه‌ای و نقابی را تولید می‌کنند و در محصولات خود جزو بهترین‌ها قرار می‌گیرند. بهترین برند ماسک برای صورت هر فردی متنوع است. و باید متناسب با پوست خود بهترین را انتخاب کند. از بهترین برندهای موجود در بازار می‌توان به برندهای معتبر فریمن، دیپ سنس، لورآل، لافارر، هیدرودرم، گارنیه و ...اشاره کرد. 

 

انواع ماسک صورت 

ماسک‌های متنوعی برای انواع پوست تولید شده‌اند. هر کدام از آن‌ها با توجه به ترکیباتی که دارند نقش متفاوتی در سلامت پوست ایفا می‌کنند. برخی از انواع ماسک صورت قابلیت لایه‌برداری داشته و پوست ما را پاکسازی می‌کند. برخی دیگر با رطوبت رسانی شادابی و طراوت را به صورت باز می‌گردانند. برخی دیگر نیز برای ضد پیری و ضد لک تولید شده‌اند و دارای ترکیبات ضد پیری و ضد لک هستند و باعث حفظ حالت کشسانی صورت می‌شود. برای مثال انواع ماسک ورقه‌ای برای لک صورت در این دسته بندی قرار می‌گیرد. 

 

فواید استفاده از ماسک صورت

ماسک‌های مراقبتی حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی هستند که از پوست ما مراقبت می‌کنند. به دلیل نوع کاربردی که دارند، مواد به عمق پوست نفوذ کرده و اثر ماندگاری دارد. این امر بستگی به انتخاب صحیح ماسک صورت دارد. مواد تشکیل دهنده بهترین ماسک صورت باید با پوست صورت شما مطابقت داشته باشد. در غیر این صورت اثرات معکوس بر روی صورت خواهد داشت. و مشکلات پوستی مانند خشکی و یا لک را بیشتر خواهد کرد. 

 

نحوه استفاده از ماسک های صورت 

نحوه استفاده از ماسک‌های صورت با توجه به نوع آن متفاوت است. برای استفاده از ماسک‌های صورت، باید بهترین زمان استفاده را بدانید. برخی از ماسک‌ها برای استفاده در شب مفید هستند که معمولا برای جوانسازی پوست، تغذیه آن و رفع چین و چروک می‌باشند. اما نوع دیگر ماسک‌ صورت مانند کرمی، ورقه‌ای و ژله‌ای محدودیت زمانی استفاده ندارند و در هر زمانی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. 

 

قیمت ماسک صورت

انواع ماسک صورت با مدل‌های متنوع از جمله ورقه‌ای، ژلی و خمیری تولید و در بازار عرضه شده است. هر کدام از این نوع‌ها ساختار و ترکیبات خاص خود را دارند. قیمت ماسک صورت تا حد زیادی به برند ارائه دهنده آن و ترکیبات موجود در آن بستگی دارد. چیزی که مسلم است اینکه با خرید و استفاده از این ماسک‌ها می‌توانید از بروز برخی مشکلات پوستی پیشگیری کرد. ادن بیوتی فروشنده انواع محصولات مراقبتی پوست به ویژه برترین ماسک‌های صورت برای انواع پوست صورت. 

 

واتساپ واتساپ