کرم ضد آفتاب


بالم لب اوریاژ

بالم لب اوریاژ

نـامـوجــود


خرید آنلاین بهترین کرم ضد آفتاب

خرید آنلاین بهترین کرم ضد آفتاب، پوست را در برابر اشعه‌های مضر آفتاب محافظت می‌کند. اهمیت استفاده از ضد آفتاب زمانی بیشتر خود را نشان می‌دهد که بدانیم آفتاب اصلی ترین عامل پیری و چروک پوست است. از همین رو خرید کرم ضد آفتاب به عنوان یکی از مهم‌ترین کرم‌های مراقبت از پوست، بسیار ضروری و حائز اهمیت است. کرم ضد آفتاب در دو نوع رنگی و بی رنگ در بازار موجود است که شما با توجه به نیاز خود، بهترین را انتخاب کرده و خریداری می‌کنید. 

 

 

ضد آفتاب برای انواع پوست

ضد افتاب برای انواع پوست تولید و به بازار عرضه شده است. ولی اگر نمی‌دانید چه نوع ضد آفتابی مناسب پوست شما می‌باشد با ما همراه باشید: 

 

 

کرم ضد آفتاب برای پوست چرب

کرم ضد آفتاب برای پوست چرب باید فرمول ساخت آن بر پایه آب باشد یا در ساخت آن از چربی استفاده نشده باشد. این نوع ضد آفتاب‌ها حالت خشکی بر روی پوست ایجاد می‌کنند. همچنین به دلیل دارا بودن فرمولاسیون خاص، موجب ایجاد خنکی بر روی پوست می‌شوند. 

کرم ضد آفتاب برای پوست معمولی

بهترین کرم ضد آفتاب برای پوست معمولی، کرمی است که از درجه SPF بالایی برخوردار باشد و همچنین پوشش دهی بالایی داشته باشد. تا بتواند پوست را در برابر اشعه‌های مضر خورشیدی محافظت کند. این گونه ضد آفتاب‌ها باید فاقد چربی یا چربی کمی داشته باشند. 

کرم ضد آفتاب برای پوست خشک

کسانی که پوست خشک دارند باید برای خرید کرم ضد آفتاب پوست خشک اقدام کنند. چون پوست‌های خشک به دلیل سطح پایین چربی مفید پوست و آب، مستعد خارش، حساسیت و قرمزی هستند. کرم ضد آفتاب برای پوست خشک دارای مرطوب کننده‌های متعددی چون: سیلیکون، لانولین و روغن است که برای پوست خشک ضروری و حائز اهمیت است. 

کرم ضد افتاب برای پوست مختلط

افرادی که پوستشان مختلط است یعنی در نواحی از پوست خشکی و در نواحی دیگر مثل بینی و یا گونه‌ها پوستی چرب دارند. استفاده از کرم ضد آفتاب پوست مختلط به این افراد توصیه می‌شود زیرا فرمولاسیون و ترکیبات این گونه ضد آفتاب‌ها متناسب با پوست مختلط است. 

 

 

انتخاب کرم ضد آفتاب بر اساس اس پی اف (SPF)

انتخاب کرم ضد افتاب بر اساس اس پی اف (SPF) به فاکتورهای مختلفی وابسته است. اما به طور کلی می‌توان گفت به طور معمول، SPF مناسب برای کرم ضد آفتاب 30 درصد به بالا (حدود 90 درصد برای پوست‌های روشن) است. این مقدار اس پی اف معمولا توانایی محافظت از اکثر پوست‌ها در برابر اشعه‌های فرابنفش را دارد. باید به این نکته نیز توجه شود که چون اشعه A نیز وجود دارد باید هر دو ساعت یکبار ضد آفتاب را تمدید کرد. 

 

 

نحوه استفاده از کرم ضد آفتاب

پس از خرید کرم ضد‍ آفتاب مهم‌ترین مسئله نحوه استفاده از کرم ضد آفتاب است. استفاده از محصولات ضد آفتاب نباید از حدی کم‌تر باشد. زیرا پوشش دهی و محافظت کاهش می‌یابد و باعث آسیب به پوست در دراز مدت می‌شود. باید به این نکته نیز توجه داشت که 30 دقیقه قبل اینکه در معرض نور خورشید قرار بگیرید، باید از ضد افتاب استفاده کنید.

واتساپ واتساپ