تافت موخرید بهترین تافت و اسپری حالت دهنده مو

با خرید بهترین تافت و اسپری حالت دهنده مو می‌توانید به راحتی موهای خود را در خانه آرایش کنید. با استفاده از اسپری نگهدارنده حالت مو، می‌توان موها را حالت داده و به همان فرم نگه داشت. برای استفاده از اسپری تافت مو باید اسپری را با  فاصله بر روی موها اسپری کرد. با اسپری کردن اسپری تافت مو، مو تا ساعت‌ها به همان حالتی که اسپری شده‌ باقی می‌ماند. 

 جهت خرید ماسک و روغن مو کلیک کنید. 

مزایا استفاده از تافت مو

مهم‌ترین مزایا استفاده از تافت مو جلوگیری از وز شدن موها می‌باشد. از اسپری تافت مو می‌توان برای فرم دهی، حجم دهی و ثابت نگه داشتن موها در طول روز استفاده کرد. اسپری نگهدارنده حالت مو می‌تواند برای انواع مو معجزه کند. بنابراین چه موهای شما چرب باشد چه خشک، اسپری حالت دهنده مو کمک می‌کند تا حالت موهایتان در شرایط آب و هوایی مختلف، حفظ شود. 

 

حالت بخش و نگهدارنده مو

یکی از مهم‌ترین مزایای تافت مو، حالت بخش و نگهدارنده مو است. تافت و اسپری حالت دهنده مو، موها را بسیار پرتر نشان می‌دهد و آن را با رایحه‌ای خوب تکمیل می‌کند. حالت بخش و نگهدارنده مو، باعث ارائه حجم فوق العاده، درخشش خیره کننده، رنگ درخشان و ماندگاری بی نقص در هر شرایطی،  زیبایی موهای شما را افزایش می‌دهد. 

 

جدیدترین اسپری حالت دهنده مو

 اسپری‌های حالت دهنده مو انواع مختلفی دارند ولی جدیدترین و کاربردی‌ترین اسپری‌ها، اسپری‌هایی هستند که در ترکیبات آنها از مواد شیمیایی ملایم‌تری استفاده شده که آسیب جدی به موها وارد نکند. بنابراین اسپری‌های جدید برای استفاده روزانه مناسب هستند. 

 

بهترین تافت مو برای شنیون

استفاده از اسپری نگهدارنده حالت مو یکی از متداول‌ترین و محبوب‌ترین روش‌ حالت دادن به موها برای شینیون کارها می‌باشد. برترین مارک تافت مو برای شنیون، اسپری مو کاسپین، پنتن، نیوا و غیره می‌باشد. 

 

تافت مو برای استفاده روزانه

تافت مو برای استفاده روزانه باید از فرمولاسیون و ترکیبات متوسطی ساخته شده باشد. زیرا اگر قوی باشد به موها آسیب جدی می‌رساند و موجب خشکی، ایجاد موخوره و ریزش موها می‌شود. برای جلوگیری از این دسته اتفاقات که نیاز به درمان جدی دارند؛ حتما از اسپری تافت مو متوسط استفاده کنید. 

 

لیست قیمت تافت مو 

لیست قیمت تافت مو با توجه به نوع و برند محصول طبقه بندی می‌شود. برخی از تافت و اسپری حالت دهنده مو برای کارهای تخصصی‌تر تولید می‌شوند و مخصوص استفاده سالن‌های آرایشی می‌باشد. این تافت موها به دلیل فرمولاسیون قوی، قیمت بالایی دارند. اسپری حالت دهنده مو که قدرت متوسطی دارند و برای استفاده روزانه مناسب است قیمت کمتری دارند. بنابراین قیمت تافت مو با توجه به کارایی که دارد متغیر است.

واتساپ واتساپ