فروشگاه ادن بیوتی   /   محصولات   /   مراقبت پوست   /   کرم های مراقبت از پوست
سرم کرم سفید کننده ضد چروک اولاین مدل whitening therapist

سرم کرم سفید کننده ضد چروک اولاین مدل whitening therapist

کرم ضد چروک سفید کننده جوان کننده جوان
فرمول ابتکاری یک کرم ضد چروک سفید کننده موثر بر اساس کمپلکس انقلابی سفید کننده LUMISKIN ™ 4D WHITE COMPLEX جلوه ای از پوست روشن و درخشان را از اولین کاربرد تضمین می کند. سرم ضد چروک سفید کننده موثر بر اساس LUMISKIN D 4D WHITE COMPLEX منحصر به فرد بی نظمی رنگ و چین و چروک های عمیق را کاهش می دهد. پوست نرمتر و درخشان تر می شود. این کرم باعث تجدید سلول شده و باعث کاهش لکه های پوستی می شود. به دلیل سبک و غیر چرب بودن این کرم ، به راحتی جذب شده و پوست را نرم و لمس می کند.
عناصر فعال:
MATRIXYL®3000 - پپتید جوان ، علل علائم قابل مشاهده پیری پوست را به طور فعال اصلاح می کند. خاصیت ارتجاعی ، سفتی و صافی پوست را بهبود می بخشد.
پپتید MATRIXYL ® SYNTHE'6 ept - نسل جدیدی از چین و چروک پوست و بازیابی تراکم پوست.
اسید هیالورونیک - مکانیسم جوان سازی را حتی در لایه های عمیق پوست فعال می کند. خطوط ظریف را به وضوح پر می کند ، نرمی ابریشمی به پوست می بخشد و به طور عمیق هیدراته می شود.
LUMISKIN ™ - به وضوح تغییر رنگ و لکه های رنگدانه را ایجاد می کند و از تشکیل نقاط جدید جلوگیری می کند.
LIPOMOIST ™ - عصاره جلبک غنی شده با مواد معدنی بازسازی کننده و ترکیبات فنلی با خاصیت آنتی اکسیدانی منحصر به فرد ، پوست را به شدت احیا و تجدید می کند ، رنگ درخشان می بخشد.
طرز استفاده :

صبح و عصر هر روز استفاده کنید و کرم را روی پوست تمیز صورت ، گردن و دکلته بمالید. با نوک انگشتان خود را به آرامی ماساژ دهید.


محصولات مشابه

واتساپ واتساپ