فروشگاه ادن بیوتی   /   محصولات   /   مراقبت پوست   /   محلول شستشو و پاک کننده ها   /   تونر و پاک کننده
فوم شوینده درخت چای (تی تری) بادی شاپ حجم 150 میلی لیتر

فوم شوینده درخت چای (تی تری) بادی شاپ حجم 150 میلی لیتر

پاک کننده کف کننده درخت چای بادی شاپ

اگر می خواهید پوستی سالم و زیبا روی صورت خود داشته باشید، خوب است بدانید که شستن صورت یکی از مهم ترین قسمت های مراقبت از پوست است که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. در واقع شستن صورت با شوینده مناسب نقش بسیار مهمی در تمیز و بدون لک نگه داشتن پوست شما دارد.

اما انتخاب یک شوینده صورت مناسب همیشه آسان نیست، به خصوص اگر پوست چرب و مستعد آکنه دارید، و اینجاست که The Body Shop Foaming Face Wash مطرح می شود، محصولی که برای پوست های چرب و مستعد آکنه بسیار مناسب است. ترکیبات موجود در فوم پاک کننده صورت The Body Shop که مخصوص این نوع پوست است، ترشح غدد چربی پوست را کنترل می کند و از ایجاد آکنه و جوش روی پوست جلوگیری می کند.

استفاده از این پاک کننده تمام آلودگی های سطح پوست مانند چربی و گرد و غبار را از بین می برد و باعث پاکسازی عمیق منافذ پوست می شود و به لطف استفاده از مواد مغذی به تقویت و بازیابی بافت پوست و حجم خون در پوست کمک می کند. افزایش یافته است که برای سلامت و زیبایی پوست بسیار مفید است.البته این محصول یک شوینده معمولی نیست و استفاده از آن مزایای زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت که در ادامه به برخی از ویژگی ها و مزایای اصلی این محصول می پردازیم.

درباره فرمول فوم شستشوی صورت بادی شاپ

همانطور که ممکن است حدس بزنید، ماده فعال پاک کننده درخت چای The Body Shop روغن درخت چای است. روغن درخت چای به تنهایی فواید زیادی برای پوست دارد. در واقع می توان گفت وجود این ماده در این محصول باعث شده است که شستشوی صورت بادی شاپ:

    از آکنه و جوش جلوگیری کنید.
    به مرور زمان لکه های تیره روی پوست را از بین ببرید.
    منافذ پوست را عمیقا تمیز می کند.

نحوه استفاده از پاک کننده کف بدن درخت چای

برای استفاده از این محصول پوست را با آب گرم خیس کنید. سپس مقدار کمی از شوینده صورت بدن شاپ را با حرکات دایره ای روی صورت خود ماساژ دهید.

پس از مدتی صورت خود را با آب بشویید و خشک کنید. به محض اینکه صورت خود را خشک کنید، احساس طراوت و شادابی در پوست خود خواهید دید.
نکات مهم در مورد شستشوی صورت درخت چای

    می توانید از پاک کننده کف کننده درخت چای بادی شاپ به عنوان پاک کننده روزانه صورت استفاده کنید.
    در حین شستشو با این شوینده کف کننده، نواحی از پوست خود را که نیاز به مراقبت بیشتری دارند ماساژ دهید، مانند نواحی خشک یا نواحی با لکه های قابل مشاهده.برای گرفتن بهترین نتیجه از این محصول، توصیه می کنیم از تونر درخت چای بادی شاپ در روتین مراقبت از پوست خود با شستشوی صورت فومینگ بادی شاپ استفاده کنید.
.


محصولات مشابه

واتساپ واتساپ