فروشگاه ادن بیوتی   /   محصولات   /   مراقبت پوست   /   محلول شستشو و پاک کننده ها   /   تونر و پاک کننده
محلول پاک کننده آرایش لافارر مخصوص پوست خشک

محلول پاک کننده آرایش لافارر مخصوص پوست خشک

La Farrerr Micellar Cleaning Water-For-Dry-and-Sensitive Skin

یکی از اصول اصلی مراقبت از پوست، پاک کردن صحیح آرایش از روی پوست است زیرا ماندن طولانی مدت آرایش برای پوست مضر است. بنابراین استفاده از یک پاک کننده ی آرایش مناسب و مخصوص نوع پوست لازم است. حتی پوست بدون آرایش هم برای تمیز شدن از آلودگی های محیطی نیاز به محلول شستشو دارد. یکی از محصولات پاک کننده آرایش، محولهای پاک کننده بر پایه میسل یا میسلار واتر ها هستند که همانطور که از نام آن مشخص است ظاهری شبیه آب دارند در ساختار میسلار واتر از میسل‌ها، برای جدا کردن و پاک کردن آرایش از روی پوست استفاده شده است بطوریکه تمام آریش بدون نیاز به فشار دادن پد روی صورت، جذب پد می شود.
میسلار واتر لافارر مخصوص پوست خشک، نوعی پاک کننده‌ی صورت است که برای محافظت از پوست خشک از ذرات روغنی تشکیل شده است بنابراین چربی پوست را هم نتطیم می کند و به پوست آسیبی نمی رساند موجب خشکی نمی شود حتی با ترکیبات موثر خود، آبرسانی به پوست را نیز انجام میدهد در عین حال تمام آلودگی ها و ناخالصی‌های اضافی پوست را از بین می برد.  توانایی پاک کردن انواع آرایش از روی پوست و چشم را دارد و چربی و کثیفی را از روی پوست جذب میکند.

ترکیبات:
 عصاره گياهان بابونه، آلوئه‌ورا، خيار و انانتيا كلرانتا، زينك گلوكونات، اولئانوليك اسيد، دكسپانتنول، سديم هيالورونات و آلانتوئين .

طریقه مصرف:
میسلار واتر را روی پنبه یا پد ریخته به آرامی روی پوست بمالید. به دلیل داشتن ساختاری ملایم و آبرسانی، به پوست اطراف اطراف چشم آسیب نمیزند پس برای پاک کردن آرایش چشم مانند ریمل و سایه و خط چشم نیز با خیال راحت مصرف کنید. برای انواع پوست مناسب است. بعد از استفاده، آرایش توسط پد جذب میشود و نیازی به شستشوی صورت نیست.

 


محصولات مشابه

واتساپ واتساپ