فروشگاه ادن بیوتی   /   پکیج روتین پوستی
پکیج روتین پوستی شماره 1

این پکیج شامل یک آبرسان قوی از برند خارجی و پرطرفدار اولاین، فوم شستشوی مخصوص پوست چرب و مختلط برای شستشوی ملایم پوست و کرم مرطوب کننده موزیلا برای رفع چین و چروکها و جوانسازی پوست می باشد.

کرم هیالورنیک اسید اولاین حاوی پنج نوع اسید هیالورونیک برای آبرسانی عمیق پوست و رساندن رطوبت به عمقی ترین لایه های پوست است. برای پوست های خشک و حساس بسیار مناسب است. آبرسانی منظم پوست روند پیری پوست را به عقب می اندازد. همچنین حاوی آرگایرلاین برای از بین بردن خطوط ریز و سطحی روی پوست، پیشانی، خط لبخند و اطراف چشم است. حاوی  پرو ویتامین B5 برای بازیابی و ترمیم پوست است. دارای یک کمپلکس ضدآلودگی محیطی به نام PURIDETOX می باشد که اثر مخرب رادیکالهای آزاد را روی پوست از بین می برد. 

آبرسان مرطوب کننده موزیلا حاوی روغن آرگان یک کرم آبرسان و مرطوب کننده مناسب پوست خشک و حساس است. این کرم به سرعت جذب می شود و پوست را نرم و مرطوب میکند و خاصیت آنتی اکسیدانی آن از پیری زودرس پوست جلوگیری میکند. برای دست و صورت قابل استفاده است. روغن هسته آرگان دارای مقادیر قابل توجهی ویتامین E است. ویتامین E از پوست در برابر اثر مخرب رادیکاهای آاد محیط محافظت میکند و از پیری پوست جلوگیری میکند. روغن آرگان همچنین خاصیت آنتی اکسیدانی دارد و موجب افزایش خاصیت کشسانی و انعطاف پوست می شود در نتیجه پوست دیرتر چروک می شود.  این محصول علاوه بر روغن آرگان حاوی هیالورونیک اسید، عصاره آلوئه ورا، موم زنبور عسل، زینک نیز هست. هیالورونیک اسید پوست را آبرسانی میکند. امروزه خواص بی نظیر آلوئهورا برای پوست بر کسی پوشیده نیست. آلوئه ورا علاوه بر آبرسانی پوست در درمان خشکی پوست، اگزما و حساسیت و سوختگی تاثیر فوق العاده ای دارد. موم زنبور عسل به کار رفته در کر آبرسان موزیلا به روشن شدن پوست کمک میکند.

فوم شستشوی صورت فرش بالانسینگ الارو با حفظ رطوبت پوست، آرایش و آلودگی و چربی های اضافی را از سطح پوست پاک میکند اما موجب خشکی پوست صورت نمی شود و روی پوست حس طراوت و لطافت ایجاد میکند. فاقد الکل است. با تنطیم ترشح غدد چربی، چربی پوست را تنطیم میکند بنابراین برای پوستهای چرب و مستعد آکنه مناسب است.

 
 

يكشنبه, 22 آبان 1401 سحر جمالی

این پکیج عالی هست… ممنونم از پیج خوبتون😍

سه شنبه, 17 آبان 1401 زیبا روستا

این پکیج عالی هست❤️

پنجشنبه, 5 آبان 1401 الهام معنوی

این پکیج دوبار تکرار کردم تا حالا😍😍😍


محصولات مشابه

واتساپ واتساپ