فروشگاه ادن بیوتی   /   پکیج روتین پوستی
پکیج روتین پوستی شماره 2

روتین پوست شامل یک شوینده مناسب پوست، تونر و یک مرطوب کننده و آبرسان قوی برای جوانی و شادابی پوست است. این پکیج شامل برندهای جهانی و شناخته شده ای نوتروژینا می باشد که استفاده کنندگان این محصولات همواره بازخوردهای مناسبی داشته اند.

یکی از مراحل مهم روتین روزانه پوستی پاک کردن آرایش و رفع آلودگی های محیطی از روی پوست است. ژل میسلار زردچوبه نوتروژینا مدل Soothing Clear علاوه بر اینکه پاک کننده آرایش است خاصیت آبرسانی نیز دارد. در ترکیبات ژل پاک کننده صورت نوتروژینا ازعصاره زردچوبه استفاده شده که خاصیت ضد آکنه ای به محصول بخشیده و ظاهر پوست را درخشان میکند. این محصول از دسته ی میسلارهاست پس بعد از استفاده نیازی به شستشو با آب ندارد. فاقد چربی بوده و جوش، جای جوش و لک ها را از بین می برد. 

 

ژل کرم نوتروژینا پوست را آبرسانی و ترمیم کرده، علائم پیری را از بین می برد. حاوی Neoglucosamine ،AHA ،PHA و مندلیک اسید برای روشن کردن پوست، لکه های پوست است.  حاوی پلی هیدروکسی اسید (PHA) و آلفا هیدروکسی اسید (AHA) است که پوست را بصورت ملایم لایه برداری کرده و سلولهای مرده و خطوط سطحی را از بین می برند. موجب شاداب و شفاف شدن پوست می شود. ژل کرم نیتروژینا بافتی سبک دارد و منافذ پوست را نمی بندد و برای تنواع مختلف پوست مناسب است.

 

 
 

پنجشنبه, 5 آبان 1401 سحر

یه پکیج کامل و عالی👌🏻

سه شنبه, 17 آبان 1401 مینا حیدری

من عاشق محصولات نوتروژینا هستم و این پکیج خیلی خوش قیمت هست😍

يكشنبه, 22 آبان 1401 مینا قادری

من عاشق برند نوتروژینا هستم😍😍…این پکیج خوبی هست..


محصولات مشابه

واتساپ واتساپ