فروشگاه ادن بیوتی   /   محصولات   /   آرایشی   /   ارایش صورت   /   کرم پودر
کرم پودر لورال تیوبی مدل اینفالیبل شماره 25  مات کاور

کرم پودر لورال تیوبی مدل اینفالیبل شماره 25 مات کاور

 

کرم پودر مات 24 ساعته لورآل Infallible Cover محصول جدید برند لورآل می باشد. لورآل یکی از پرفروش ترین لوازم آرایشی لورازم در ایران و همچنین در سراسر جهان است. دلیل این امر استفاده از مواد اولیه و محصولات باکیفیت است که پاسخگوی نیازهای روز است.

کرم پودر لوله ای Infallible لورآل فرمولی بسیار سبک دارد. غلظت بسیار بالای رنگدانه شناور در پایه فوق مایع سری مات کاور لورآل حداکثر پوشش کرم را فراهم می کند. کرم پوشش مات لورآل مانند پوست دوم روی پوست عمل می کند. پایه فوق مایع کرم پودر لورال را سبک تر کرده و از سنگینی آن بر روی پوست جلوگیری می کند.

کرم پودر Loreal Infallible 24h Matt Cover خاصیت غیر کومدوژنیک دارد. این خاصیت از ایجاد آکنه زیر پوستی روی پوست جلوگیری می کند. کاور مات Infallible L'Oreal دارای ماده جاذب است که چربی پوست را کنترل می کند.

تمامی موارد ذکر شده در ایجاد پوشش یکنواخت و حالت طبیعی و همچنین پوستی صاف به مدت 24 ساعت بسیار موثر است. بنابراین کاور مات اینفالیبل مدل کرم پودر لورآل 24h مناسب برای استفاده روزانه بوده و نیاز به استفاده از کرم آرایشی با پوشش دهی بالا را نیز برطرف می کند.فروشگاه ادن بیوتی به عنوان مرکز فروش کرم پودر لورآل اورجینال مفتخر است در خدمت مشتریان خود باشد. بویامور همچنین همواره در تامین و توزیع محصولات لورآل در مد کوشا است.

ویژگی های کرم پودر : 

  • کرم آرایشی مناسب برای پوست های مختلط، چرب و مستعد آکنه
    غلظت بالای رنگدانه در بافت فوق سیال دارای روکش دوم مانند پوست است
    بدون روغن و دارای مواد جاذب است که ترشح روغن را با ماندگاری 24 ساعته کنترل می کند.
    بافت بسیار سبک بدون احساس سنگینی روی پوست
    غیر کومدون زا برای جلوگیری از جوش های زیر پوستی.

 


محصولات مشابه

واتساپ واتساپ