فروشگاه ادن بیوتی   /   محصولات   /   مراقبت پوست   /   محلول شستشو و پاک کننده ها   /   تونر و پاک کننده
تونر گارنیر عصاره گل رز بوتانیکال

تونر گارنیر عصاره گل رز بوتانیکال

Garnier Botanical Toner
0 از 0 رای

قیمت : 280,000 تومان

240,000 تومان

تعداد :
قیمت نهایی :

تومان 240,000

تونر عصاره گیاه رز گارنیر برای پوست های خشک و حساس 200 میلی لیتر

تونر عصاره گل رز برای پوست های خشک و حساس مناسب است. این تونر گارنیر هرگونه آلودگی و ذرات باقی مانده روی پوست را از بین می برد و رنگ چهره را احیا می کند. تونر عصاره گل رز پوست را صاف و نرم می کند و به کاهش ظاهر منافذ باز پوست کمک می کند.این تونر علاوه بر پاکسازی پوست دارای خاصیت نرم کنندگی و ضد التهابی نیز می باشد بنابراین برای پوست های خشک و حساس انتخابی است. بسیار مناسب

در حال حاضر استفاده از تونیک ها یکی از مهم ترین و اساسی ترین توصیه های متخصصان پوست برای پاکسازی مناسب روزانه پوست است. تونرها جدا از خاصیت پاک کنندگی، خواص ضروری و مطلوب دیگری برای سلامت و زیبایی پوست دارند، در انواع مختلف در بازار موجود هستند و مناسب نوع پوست شما هستند.

تونر یکی از مراحل مراقبت از پوست است که بعد از شستن صورت و قبل از کرم استفاده می شود. فکر نکنید که تونر می تواند جایگزین شستشوی صورت شود، بلکه باید تونر را مرحله ای متفاوت و جدید در پاکسازی پوست در نظر بگیرید که تاثیر بیشتری در پاکسازی صورت خواهد داشت.تونر از پوست صورت حمایت می کند. پس از پاکسازی پوست، لایه های بالایی پوست برای ترمیم خود به موادی نیاز دارند. عناصر ترمیم کننده پوست مانند هیالورونیک، گلیسیرین، سرامید و اسیدهای چرب برای این منظور مناسب هستند. یک تونر خوب حاوی بسیاری از این عناصر است و ممکن است ندانید که می تواند بهتر از یک مرطوب کننده یا سرم کار کند.

پس از استفاده از برخی کرم ها یا حتی پس از شستشو، معمولاً pH پوست شما نامتعادل است و این عدم تعادل می تواند سطح پوست را بیش از حد اسیدی یا قلیایی کند که برای سلامت پوست مضر است. تونر صورت با تنظیم و متعادل کردن PH پوست، پوستی سالم و شاداب را برای شما به ارمغان می آورد.

برند معتبر گارنیر در سری محصولات گیاه شناسی خود تونر عصاره گل رز را نیز روانه بازار کرده است.محصولات این خط ۹۶ درصد طبیعی و گیاهی و وگان هستند.

تونر عصاره گل رز برای پوست های خشک و حساس مناسب است. این تونر گارنیر هرگونه آلودگی و ذرات باقی مانده روی پوست را از بین می برد و رنگ چهره را احیا می کند. این محصول بی رنگ بوده و فاقد مواد نگهدارنده می باشد.تونر عصاره گل رز پوست را صاف و نرم می کند و به کاهش منافذ باز پوست کمک می کند.

این تونر علاوه بر پاکسازی پوست، خاصیت نرم کنندگی و ضد التهابی دارد و آن را به گزینه ای عالی برای پوست های خشک و حساس تبدیل می کند.

تونر عصاره گل رز گیاهی گارنیر 200 میلی لیتر بوده و دارای تاییدیه متخصص پوست می باشد.

 


محصولات مشابه

واتساپ واتساپ