فروشگاه ادن بیوتی   /   محصولات   /   مراقبت و زیبایی مو   /   ماسک و روغن مو
ماسک ترمیم کننده مو پنتن مدل milky

ماسک ترمیم کننده مو پنتن مدل milky

Pantene Milky Damage Repair Oil

موهایی که دائما سشوار می شوند اتو کشیده میشوند یا رنگ می شوند دچار آسیب می شوند بطوریکه خشک و شکننده و وز میشوند. بنابراین نیاز به محصولی برای آبرسانی و تغذیه دارند. یک کرم مو حاوی روغنهای مغذی و ویتامینها از برندی معتبر میتواند نرمی و استحکام را به موهای شما بازگرداند. بعضی از کرم‌ها را براق‌‌‌‌‌‌ می‌کنند، در حالی که برخی دیگر بدون ایجاد حس سنگینی بر روی موهای شما آن‌ها را نرم و صاف‌‌‌‌‌‌ می‌کنند. همچنین یک کرم موی خوب به شما کمک‌‌‌‌‌‌ می‌کند تا موهای خود را حالت دهید.
ماسک موی ترمیم کننده پنتن یک ماسک ترمیم کننده مو و همچنین محافظت کننده از موها است. این ماسک از مو در برابر حرارت وسایل برقی حالت دهنده محافظت می کند. این ماسک دارای پرو ویتامین است و به شما کمک می کند تا ظاهری سالم را به موهای آسیب دیده خود بازگردانید برای داشتن موهایی محکم و مرطوب می توانند از این محصول استفاده کرده و آبرسانی مناسبی به موهای خود داشته باشند با استفاده از این ماسک، حالت دادن به موها راحت تر می شود. این محصول حاوی تکنولوژی مدرن متشکل از کمپلکس پرو ویتامین B5 بوده و استحکام بخشی آن دو برابر نسبت به روغن مو بیشتر است. بنابراین با تغذیه ی مو برای بازسازی موهای آسیب دیده مناسب است. به سبب کراتین موجود در آن در کنار خاصیت حالت دهندگی موهای ‌خشک و آسیب دیده‌‌، باعث آبرسانی و تقویت آن‌ها می‌شود.
طریقه مصرف:
پس از حمام روی ساقه موهای مرطوب ماساژ دهید و سپس موها را حالت دهید. از برخورد کرم به ریشه مو خودداری کنید. میزان استفاده از این محصول به حجم و اندازه مو و میزان خشکی آن بستکی دارد. در محیط خشک بین 20 تا 35 درجه سانتی گراد و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

 

پنجشنبه, 5 آبان 1401 مهناز شاکری

بسیار علی بود ممنون از شما

پنجشنبه, 5 آبان 1401 Mehrnosh mohamadi

Salam khili khob bod man ke razii hastam azsh

يكشنبه, 22 آبان 1401 سوگند علیزاده

این ماسک مو پنتن به موهای من کاملا میسازه و راضی بودم تا حالا

پنجشنبه, 19 آبان 1401 ایدا رضایی

ماسک پنتن پیشنهاد میکنم به شدت از همینجا خریدم راضی بودم


محصولات مشابه

واتساپ واتساپ