فروشگاه ادن بیوتی   /   محصولات   /   مراقبت و زیبایی مو   /   رنگ مو و اکسیدان   /   رنگ مو
رنگ مو گارنیک سری واریاسیون، واریاسیون نقره ای شماره 004

رنگ مو گارنیک سری واریاسیون، واریاسیون نقره ای شماره 004

رنگ موی گیاهی گارنیک به دلیل برخورداری از یک فرمولاسیون گیاهی، حاوی روغن زیتون، ویتامین C و کراتین، با مو و پوست سرسازگاری مناسبی دارد. روغن زیتون مو را تقویت میکند و حاوی ویتامین E میباشد که موجب جوانی و طراوت پوست است همچنین از ریزش مو و موخوره جلوگیری میکند.  آمونیاک موجود در رنگ مو که برای نفوذ رنگ در مو بکار می رود پروتئین‌های مو را تخریب می‌کند و موجب نازک شدن تار مو و تخریب و خشکی مو می شود. رنگ موی گارنیک فاقد آمونیاک است و از خشکی موهایتان جلوگیری کند.  ویتامین C موجود در رنگ موی گارنیک با کلاژن سازی، خشکی و شکنندگی مو که بعد از رنگ کردن به وجود می آید را به حداقل می رساند. کراتین نیز مو را ترمیم کرده آن را صاف و درخشان میکند. رنگ موی گیاهی گارلیک ساخت کشور ایتالیا بوده 120 رنگبندی متنوع از طیف های مختلف و با ماندگاری بالا دارد.

اریاسیون برای رفع سایه های رنگی مزاحم و ایجاد رنگ دلخواه استفاده می شود. بعضی از رنگ موها دارای تن زردی یا قرمزی هستند که خوشایند برخی سلایق نیست بنابراین با استفاده از  واریاسیون رنگ مو را اصلاح کرده آن را زیباتر میکنیم. در واقع واریاسیون ها رنگ های اصلی و خالص مثل قرمز، آبی،زیتونی، بنفش، طلایی و خاکستری هستند که با رنگ مو یا رنگساژ ترکیب شده، تن رنگ موی فعلی را تغییر داده به تن رنگی مورد انتظار ما نزدیک میکنند. غلظت واریاسیون بالاست بنابراین مقدارکمی از واریاسیون برای رفع سایه مزاحم کافیست معمولا یک تا 10 سانت، هر چه میزان واریاسیون بیشتری استفاده شود و مدت زمان ماندن آن روی مو بیشتر باشد، تیره تر میشود.

واریاسیون بنفش، تن بنفش را در رنگ مو زیادتر می کند و ترکیب مناسبی با گروه رنگ های سرد مثل گروه A و C و رنگ های با تن قرمزی دارد.


محصولات مشابه

واتساپ واتساپ