فروشگاه ادن بیوتی   /   محصولات   /   مراقبت پوست   /   محلول شستشو و پاک کننده ها
شوینده ویتامین c سی سیمپل مدل Protect N Glow 150ml

شوینده ویتامین c سی سیمپل مدل Protect N Glow 150ml

ژل شستشوی صورت ویتامین C Simple Protect N Glow حاوی موثرترین و تثبیت‌شده‌ترین شکل ویتامین C است که آن را پیشرفته‌ترین و قوی‌ترین طیف برای درخشش طبیعی و یکنواخت پوست است

با ترکیب برنده ویتامین C و نیاسینامید، این یکی از بهترین شوینده های صورت با فناوری اثبات شده علمی برای جوانسازی فوری پوست با درخشندگی طبیعی است. یک شستشوی ساده روشن کننده صورت با آب لیمو، آرایش، آلودگی و سایر آلودگی ها را کاملا پاک می کند و پوست شما را تمیز، شاداب و درخشان می کند.
  مناسب برای انواع پوست، حتی حساس ترین، این شستشوی صورت 100٪ بدون صابون به پوست شما کمک می کند تا درخشش طبیعی بدون خشک کردن آن را به آن ببخشید. این شوینده روشن کننده با ترکیبی از لیمو یوزو، نیاسینامید و ویتامین B5 به روشن شدن، پاکسازی و نرم شدن پوست شما بدون تحریک پوست کمک می کند. شستشوی صورت با ویتامین C Glu، Siple Protect N Glu مانند تمام محصولات ساده، فاقد رنگ مصنوعی، رنگ، صابون یا عطر است. تست پوست و تایید شده و تست شده از نظر چشم. برای کاربران پوست حساس طراحی شده است، همچنین ضد حساسیت و غیر کومدون زا است. این شستشوی صورت هم برای آقایان و هم برای خانم ها برای پوست های چرب، خشک و مختلط مناسب است. Simple، برند شماره 1 مراقبت از پوست بریتانیا، با بیش از 50 سال سابقه در مراقبت از حساس ترین پوست، متعهد به تولید محصولاتی است که برای پوست، حیوانات و کره زمین مفید هستند.ما همیشه به پوست شما احترام می گذاریم، به همین دلیل تمام محصولات ما حتی بر روی حساس ترین پوست ها تست می شوند. محصولات ما نرم هستند.


محصولات مشابه

واتساپ واتساپ