انواع براش


انواع براش

برای هر نوع میکاپ روی صورت یک براش ویژه وجود دارد که به محصول کمک میکند بهتر روی پوست بنشیند و قابلیت های محصول بهتر نمایش داده شود. در این مقاله چند مورد از براش ها را به همراه ویژگی ها و موارد استفاده آنها معرفی کرده ایم.

براش پایه یا فونداسیون

این برس برای زیرسازی صورت استفاده می شود و کمک میکند کرم پودر بصورت نرم و یکنواخت روی پوست بنشیند و ظاهری طبیعی داشته باشد.

براش کرم پودر

برای پخش کردن یکنواخت کرم پودر و کانسیلر روی پوست استفاده میشود و حالتی طبیعی و ابریشمی به پوست می دهد. سر این براش تخت و گرد است و موهای نرمی دارد. این براش با نام  براش استیپلینگ هم مشهور است. سری نرم این نوع براش باعث میشود آرایش روی صورت به خوبی بخوابد برای انواع پنکک رژگونه و سایر محصولات با بافت پودری کاربرد دارد. این براش ضخیم و گنبدی شکل است و داراری موهای پرپشت و بلند و کرکی است.

 

براش کانسیلر

براش کانسیلر مخصوص زدن کانسیلر اطراف چشم و روی صورت است. باریکو کوچک است پس برای ریزه کاری هایی مثل شکل دادن به گوشه لب ها، پوشاندن جای جوش و لکه ها پوشاندن گوشه های چشم، محو کردن سایه چشم مناسب است. کمی حالت مخروطی دارد.

 

براش رژگونه

  • برس رژ گونه با لبه زاویه دار مخصوص کانتورینگ استخوان گونه و فرم دهی به صورت
  • برس رژگونه سرگرد با موهای نرم و بلند برای محو کردن خطوط روی گونه

براش کانتورینگ

براش کانتورینگ دارای موهای نرم و متراکم است تا مقدار دلخواه از مواد را بتوانی استفاده کنید و همچنین زاویه دار است تا بتوانید برس را زیر استخوان گونه قرار دهید و برجسته سازی گونه را راحت تر انجام دهید.

 

 براش ابرو

براش ابرو کرکی و زاویه دار است تا براحتی بتوان سایه ابرو یا ژل ابرو را درون ابروها کشید و فرم داد و جاهای خالی ابرو را پر کرد معمولا به همراه شانه ای کوچک برای شانه کردن ابروها همراه است. از براش برای پاک کردن ریمل های اضافه از روی مژه هم میتوان استفاده کرد.

 

براش بادبزنی

ظاهر شبیه بادبزن دارد و ای طراحی برای براش بادبزنی کمک میکند اشتباهات میکاپ را به را حتی و با یک حرکتاز روی صورت بردارید، اضافات آرایش را که بعد از پایان میکاپ روی پوست قرار دارد مانند جارو پاک کند و حالتی طبیعی به آرایش بدهد. سر تخت این براش برای استفاده از پودرهای فیکس و برنزه استفاده می شود. برای کانتورینگ نیز کاربرد دارد.

براش قاشقی

نوع جدیدی از براش است آرایش را به خوبی روی پوست می نشاند و جلوه ای طبیعی به آرایش میدهد. در سایز بندی های مختلف و در یک پک ارائه می شود.

 

دیدگاه شما (0)


واتساپ واتساپ