تفاوت پودر برنزر و کانتور


تفاوت پودر برنزر و کانتور

پودر برنز و پودر کانتور با وجود شباهت ظاهری زیادی که دارند از نظر کاربرد کاملا باهم متفاوتند و در تضادند. برنزر برای براق کردن پوست و برنزه نشان دادن پوست به کار می رود. کانتور برای ایجاد خطوط و تغییر زوایای صورت و چاق یا لاغر نشان دادن صورت بکار می رود.

پودر برنز در نقاطی از صورت استفاده می شود که می خواهیم برجسته تر به نظر برسد معمولا روی نقاطی از صورت که در معرض آفتاب سوختگی قرار میگیرد زده می شود مانند روی برجستگی گونه و نوک بینی و پیشانی. رنگ برنزر بایستی از رنگ های گرم باشد تا ظاهر برجسته ای به صورت بدهد.

اما پودر کانتور سایه زیرین این نواحی است. هر جایی که می خواهیم با ایجاد سایه خطای دید ایجاد کنیم و از این طریق به صورت زاویه بدهیم از پودر کانتور استفاده میکنیم.

پودر کانتور برای کلنتورینگ صورت استفاده می شود. برای آشنایی با روشهای کانتورینگ و اصول انتخاب رنگ کانتور مقاله همه نکات در مورد کانتورینگ را بخوانید.

سایه رنگی سرد دارد و هیچ رنگ گرمی در سایه دیده نمیشود بنابراین در انتخاب پودر کانتور باید از این قاعده موجود در طبیعت استفاده کنیم..پودرکانتور برای زاویه دهی به صورت استفاده می شود و در نقاطی که می خواهیم به کمک ایجاد سایه، زاویه ایجاد کنیم استفاده می شود بنابراین بایستی از رنگهای سرد مثل sand, vanila استفاده شود.

دیدگاه شما (0)


واتساپ واتساپ