تونر چیست و چرا باید برای صورتمان از آن استفاده کنیم؟


تونر چیست و چرا باید برای صورتمان از آن استفاده کنیم؟

تونر چیست؟

در لوازم آرایشی، تونر پوست یا به طور ساده تونر به لوسیون، تونیک یا شوینده ای اطلاق می شود که برای پاکسازی پوست و کوچک کردن ظاهر منافذ طراحی شده است که معمولاً روی صورت استفاده می شود. همچنین پوست را مرطوب، محافظت و شاداب می کند. تونرها را می توان به روش های مختلف روی پوست استفاده کرد.

یک تونر خوب می تواند به سرعت و اساساً مقدار زیادی آنتی اکسیدان ضروری، عوامل تسکین دهنده و ترکیبات مرطوب کننده را برای پوست فراهم کند.

فواید تونر چیست؟

  - بسته شدن منافذ پوست
  - سطح PH پوست را تنظیم کنید
  - ایجاد لایه محافظ روی پوست
  - پوست را مرطوب می کند
  - شادابی پوست
  - جلوگیری از ریزش مو (به دلیل ترکیبات اسید گلیکولیک یا سایر اسیدهای آلفا هیدروکسی).

برای چه نوع پوستی به تونر نیاز دارید؟

برای انواع پوست ضروری است.
اگر پوست چرب یا مختلط دارید، استفاده از یک تونر مناسب می تواند چربی اضافی را کاهش دهد و منافذ را باز کند، در حالی که تونرهای پوست خشک، حساس و نرمال می توانند به کاهش قرمزی و پوسته پوسته شدن کمک کنند.

بهترین زمان استفاده از تونر چه زمانی است؟

پس از پاکسازی، پاکسازی و شستن پوست باید از تونر استفاده کرد. تونر پاک کننده آرایش نیست و نباید به عنوان جایگزینی برای آب میسلار استفاده شود.

در لوازم آرایشی، تونر پوست یا به طور ساده تونر به لوسیون، تونیک یا شوینده ای اطلاق می شود که برای پاکسازی پوست و کوچک کردن ظاهر منافذ طراحی شده است که معمولاً روی صورت استفاده می شود. همچنین پوست را مرطوب، محافظت و شاداب می کند. تونرها را می توان به روش های مختلف روی پوست استفاده کرد: روی یک گرد یا توپ پنبه ای.

 

دیدگاه شما (0)


واتساپ واتساپ