کرم بی بی و کرم سی سی


کرم بی بی و کرم سی سی

امروزه انواع و اقسام مختلفی از لوازم آرایشی و بهداشتی برای انواع سلیقه ها تولیدمی شود. در این مقاله بی بی کرم، سی سی کرم، دی دی کرم معرفی میشوند. تفاوتها و کاربرد آنها را برای شما بطور کامل توضیح میدهیم. در پایان میتوانید انتخاب کنید کدام کرم را می پسندید.

بی بی کرم چیست؟

اکثر محصولاتی که استفاده میکنیم در دو دسته آرایشی و مراقبتی قرار دارند. سرم ها، مرطوب کننده ها، آبرسان ها و ضد آفتاب ها محصولات مراقبتی پوست هستند. کرم پودرها، پرایمر ها و کانسیلر ها جزو محصولات بهداشتی هستند.  بی بی کرم ها ترکیبی از محصولات مراقبتی و آرایشی هستند. در واقع بی بی کرم ها محصولات مراقبتی هستند که پوشش دهی نیز دارند.

بی بی کرم مخفف blemish balm به معنی بهبود دهنده لک است. بی بی کرم ها حاوی ویتامینهای ضروری برای پوست و همچنین آنتی اکسیدان است. آنتی اکسیدان ها از آثار مخرب رادیکالهای آزاد روی سلولهای پوست جلوگیری میکنند. رادیکالهای آزاد در اثر عوامل محیطی مثل نور خورشید و خشکی هوا، سلولهای زنده پوست را از بین میبرند و موجب پیری پوست می شوند. یکی از آنتی اکسیدانهای رایج و موثر در محصولات مراقبتی، ویتامین E است. بی بی کرم ها حاوی ویتامین E و سایر ویتامین های لازم برای شادابی پوست هستند.

 بی بی کرم ها برای استفاده روزانه مناسبند و یک آرایش سبک محسوب میشوند. بی بی کرم پوست را آبرسانی میکند و با پوشاندن لک ها آن را صاف و یکدست نشان میدهد. حالت خستگی و بی روحی چهره را از بین میبرد و آن را سرحال نشان میدهد. پوست را لطیف میکند.

 

سی سی کرم چیست؟

سی سی کرم ها در واقع اصلاح شده بی بی کرم ها هستند. سی سی کرم مخفف Color Control به معنی کنترل رنگ پوست است.

پوشش دهی کرم های سی سی نسبت به کرم های بی بی بیشتر است. سی سی کرم ها هم مانند بی بی کرم ها حاوی مواد مرطوب کننده و آبرسان و همچنین spf است و برای مصرف روزانه مناسب است. حاوی کانسیلر برای پوشش دهی لک هاست علاوه بر این حاوی رنگدانه هایی برای اصلاح رنگ پوست، پوشاندن جوش ها و التهاب و قرمزی پوست است. پس اگر پوستی قرمز و ملتهب دارید سی سی کرم انتخاب مناسبتری برای شماست.  با استفاده از سی سی کرم از خرید کانسیلر بی نیاز می شوید.

دی دی کرم چیست؟

با استقبال بی نظیری که از بی بی کرم و سی سی کرم شد، تولید کنندگان به فکر تولید محصولی جدید به نام دی دی کرم افتادند. دی دی کرم مخفف dynamic do all است. پوست را سفت تر نشان میدهد و افتاگی پوست را از بین می برد. موجب سرزندگی پوست می شود. در واقع این کرم تمام ویژگیهای دو کرم قبلی را دارد. با پوششدهی و مراقبت بالاتر.

 

دیدگاه شما (0)


واتساپ واتساپ