10 روش طلایی تقویت مژه


10 روش طلایی تقویت مژه

داشتن مژه های بلند و پرپشت آنهم بطور طبیعی و نچرال زیبایی چشم ها را چند برابر و آن ها را جذاب تر میکند و تاثیر فوق العاده ای در زیبایی دارد. به همین دلیل است که کاشت مژه و استفاده از مژه مصنوعی رایج شده است. صرفنظر از آسیبی که کاشت غیر اصولی  به مژه و چشم ها میزند. مژه طبیعی هم جلوه زیباتری دارد و باعث اعتماد به نفس بیشتری میشود. 

یکی از نکاتی که در مراقبت از مژه ها ضروری است استفاده از ریمل خوب است. برای تقویت مژه قبل از هر چیز باید از مژه هایی که داریم به خوبی مراقبت کنیم بنابراین در خرید ریمل حتما به اصل بودن آن توجه کنید.

استفاده از روغنهای طبیعی و مغذی مژه مانند روغن نارگیل، آووکادو، کرچک، سیاه دانه، فندق در رشد و تقویت مژه تاثیر بی نظیری دارد. روغن کرچک از بذر لوبیا گرفته می شود و یک محرک قوی برای تقویت فولیکول مو به شمار می رود. از روغن کرچک برای پرپشت شدن ابرو هم می توانید استفاده کنید.  ترکیب روغن کرچک با آلوئه ورا یک معجون بی نظیر برای رشد و تقویت مژه و پرپشت شدن آن می سازد. آلوئه ورا سرشار از ویتامین های موثر برای تقویت مو مثل ویتامین A,B,C,E و اسید فولیک است.

برای استفاده میتوانید قبل از خواب با یک قلم موی تمیز این محلول زا روی مژه بکشید یا اینکه اگر ریمل تمام شده ای دارید ظرف آن را دور نریزید آن را به خوبی بشویید و محلول را داخل آن بریزید و روی مژه ها بکشید.

مصرف مواد غذایی حاوی ویتامین E یا قرص ها و مکمل های حاوی این ویتامین در رشد و تقویت مژه ها بسیار موثر است. 

شانه کشیدن مژه ها با اپلیکاتور تمیز میتواند ذرات گردو غبار و آلودگی ها را ا روی مژه بردارد و به تنفس راحتتر مژه کمک کند.  این الودگی ها که موجب ریزش مژه می شوند و تمیز کردن مژه ها از ریزش مژه جلوگیری می کند. 

مراقب باشید هنگام تمیز کردن مژه، شستشوی ریمل و مواد آرایشی از روی مژه و پلک و همچنین هنگام ریمل زدن با مژه ها با ملایمت رفتار کنید.

محلول های تقویت مژه حاوی روغنها و تمام ویتامین های مورد نیاز برای رشد مژه هستند. ادن بیوتی محلول تقویت مژه ماوالا را به شما پیشنهاد میکند این محصول پرطرفدار با تقویت فولیکول های مژه تاثیر بی نظیری روی رشد و پرپشت شدن مژه ها دارد با استفاده از این محصول با سرعت بیشتری نسبت به روشهای خانگی به نتیجه میرسید.

 

دیدگاه شما (0)


واتساپ واتساپ