فروشگاه ادن بیوتی   /   محصولات   /   آرایشی   /   ارایش صورت   /   کرم پودر
کرم پودر 24 ساعته مت کاور لورال

کرم پودر 24 ساعته مت کاور لورال

Infillible 24H Matt cover

داشتن یک پایه آرایشی مناسب و پوستی یکدست و بدون لک تاثیر زیادی در آرایش شما دارد، کرم پودری که هم پوشانندگی وکاور خوبی داشته باشد و هم ماندگاری کرم پودر روی پوست زیاد باشد علاوه بر اینکه باید با نوع پوست هم سازگار باشد، ایده آل است. کرم پودر 24 ساعته مت کاور لورال INFILLIBLE 24H MATT COVER کیفیت و کاور خوبی دارد و تا 24 ساعت بدون ماسیدگی روی پوست ماندگاری دارد. کرم پودر 24 ساعته مت کاور لورال مخصوص پوست های چرب است.

کرم پودر مت کاور لورآل رنگ بندی های مختلف برای تناژهای مختلف رنگی پوست دارد. برای انتخاب صحیح رنگ کرم پودر متناسب با رنگ چهره، مقاله راهنمای انتخاب کرم پودر را بخوانید.

شماره 145 به رنگ بژ هلویی برای پوست های گندمی، شماره 155 و 115 برای پوست های روشن و متوسط، شماره 175 برای پوست روشن مناسب است.

یکی از مشکلات پوست چرب این است که اگر در انتخاب محصول دقت نکنیم پس از مدتی با جوشهای متعدد روی صورت مواجه میشویم. کرم پودر 24 ساعته مت کاور لورال شماره 145 فاقد چربی بوده ماده ای در ترکیبات خودش دارد که جذب کننده ترشحات چربی از روی پوست است علاوه بر اینکه بافت سبکی دارد و حس سنگینی روی پوست را تجربه نخواهید کرد.

پنجشنبه, 19 آبان 1401 ندا حسینی

کرم پودر لورال عالی هست پیشنهاد میشه به شدت😍

سه شنبه, 17 آبان 1401 مریم عبادی

من عاشق کرم پودر لورال هستم هم کاورش خوبه هم سبک هست و من تا به حال باهاش جوش نزدم 😍😍😍

يكشنبه, 22 آبان 1401 ثنا عبادی

بی شک بهترین محصول لورل هست این کرم پودر هم مات میکنه هم خوب روی پوست میخوابه😍😍😍


محصولات مشابه

واتساپ واتساپ