فروشگاه ادن بیوتی   /   محصولات ضد جوش و ضد آکنه
ست ضد آکنه و ضد جوش میس ادن

ست ضد آکنه و ضد جوش میس ادن

Miss Eden 3 Perfect Anti Acne Set 3pcs

ست میس ادن بسته سه عددی که شامل 3 محصول می باشد که در یک بسته بندی ارائه می گردد. این ست شامل ژل شوینده‌ (تری پرفکت) برای بهداشت روزانه پوست چرب و مستعد آکنه، لوسیون مات کننده تری پرفکت برای کنترل چربی بیش از حد پوست وکورکتور ضد آکنه تری پرفکت برای درمان آکنه است.

برای پوست های چرب و مستعد آکنه انتخاب یک شوینده فاقد عوامل صابونی بهترین انتخاب است. استفاده از ژل شوینده میس ادن آنتی باکتریال و کنترل کننده چربی بیش از حد پوست است. همچنین لوسیون مات کننده، این پک آنتی باکتریال بوده و چربی بیش از حد پوست را کنترل خواهد کرد در نتیجه پس از استفاده پوست به صورت عمقی پاکسازی شده و منافذ باز پوست را جمع می‌کند.کورکتور ضد آکنه میس ادن برای درمان جوش و جای جوش با فرمولی غیر چرب ساخته شده است.

این محصول التیام بخش فوری و ضد تحریک است. پاک سازی عمقی پوست با خواص آنتی باکتریال در کم ترین زمان انجام می شود. بهتر است برای بهداشت روزانه پوست چرب و مستعد آکنه ، صبح و شب از ژل تری پرفکت و برای کنترل چربی بیش از حد پوست از لوسیون و برای درمان آکنه از کورکتور میس ادن استفاده نمایید.

مقاله روشهای مراقبت از پوست جوش دار را بخوانید تا با علت ایجاد جوش و روشهای پیشگیری و درمان جوش آشنا شوید. همچنین بخوانید: راهکارهای رفع منافذ پوست

 


واتساپ واتساپ